Blogi

WordPress’i sisuhaldussüsteemist lähemalt

Oleme alati valmis vastama kõikidele täiendavatele küsimustele. Rohkem meie teenusest leiate siit.

WordPress’ist

Alustades värskelt blogi pidamist tasub kindlasti veidi lähemalt täpsustada miks meie agentuur on just spetsialiseerunud WordPress’ile. Alljärgnevalt vaatleme veidi laiemalt maailma ühe suurima sisuhaldussüsteemi (CMS) kasutegureid ja eripärasid ning mida pidada silmas projektiga alustamisel.

Juba kolmteist aastat kasvanud ja arenenud avatud lähtekoodiga CMS on ääretult kasutajasõbralik pakkudes ka koodi mittetundvale inimesele/ettevõttele pärast arendusprotsessi lihtsat võimalust oma veebi sisu hallata. Läbi erinevate pluginate on ka kõige kompleksemad ülesanded mugavalt lahendatavad. Valides sisuhalduseks WordPress’i ei pea muretsema, et ühel hetkel Teie andmed kaduma lähevad.

Probleemid nagu arendava ettevõtte kadumine jne. ei ole võimelised mõjutama maailma ühe suurima kasutajaskonnaga süsteemi. Arvestades veel ka WordPress’i arendajate rohkust toimuvad süsteemis regulaarsed uuendused ja esineb vähem bug’e.

BlueGlassis oleme keskendunud kodulehtede valmistamisel nii-öelda rätsepatööna valmivatele erilahendustele. Tänu mugavale CMS-ile võimaldab WordPress meil keskenduda lehekülje detailidele, olgu selleks siis Teie ettevõtte kuvandit edasiandvate disainielementide optimeeritud ja läbimõeldud presenteerimine, UX või Teie äriks vajalike süsteemide sidumine platvormi ja veebilehega.

WordPress’i tugevused

WordPress’i peamiste tugevustena tasub kindlasti välja tuua just platvormi lihtsuse. Nii edaspidine sisu avaldamine, SEO, kasutajate ja tõlgete lisamine või meedia haldamine – kõike on võimalik teha kiirelt ja lihtsalt koodi tundmata ning suures osas ka eesti keeles. Avatud lähtekood võimaldab luua disaine, pluginaid ja rakendusi pidades silmas mitmekülgseid ärilisi eesmärke.

Meie missioon on olla oma klientidele tugev ja pikaajaline partner nii disaini kui ka arendusprotsessis ning usume, et läbimõeldud ja edukad projektid sünnivad meeldivast koostööst. Enne projekti alustamist tasub kindlasti läbi mõelda ja keskenduda alljärgnevatele punktidele:

  • Igas disaini ja arendusprotsessis on esikohal vajaduste ja eesmärkide identifitseerimine. Edukas projekt saab alati alguse eesmärkidest läbi mille on võimalik panna paika projekti nõuded ja vajadused.
  • Oluline on olla disaini ja arendusprotsessi eel informeeritud, sest läbi parimate näidete kerkivad alati ka jätkusuutlikud ideed. Oma varasemaid ja värskeimaid töid presenteerimie alati uhkusega portfoolios.
  • Erilahenduste, ka kõige lihtsamate, tööprotsess on ajakulukas. Tasub silmas pidada, et ka kõige lihtsamate kodulehtede läbimõeldud tegemine ja testimine võib aega võtta minimaalselt  2 kuud.

Selleks et veebilahendus, ka kõige lihtsam koduleht oleks kasutajamugav ja ärilisi eesmärke silmas pidav, on meie tiim abiks Teile igas punktis.

 

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest ja teenustest mida pakume, siis palun kirjutage info@blueglass.ee ning arutame Teie projekti detailsemalt.

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • Sama toote saab teha odavalt või kallilt. Eelarvest sõltub lahenduse kvaliteet (lehe kiirus, turvalisus, kasutajamugavus, läbimõeldus, jne)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.