Vue.js arendus

Tarkvara arendamine Vue.js-iga tähendab koostööd BlueGlassi arendusinseneridega. Tagame oma klientidele suure kogemuse ja meie Vue.js-i arendajate nõutavad oskused.

VUE.JS-iga arenduse eelised

  • Vähene koormus

Vue.js-raamistikul on väga kompaktne tuumteek (ainult 17 KB). Tulemuseks on rakenduse või veebisaidi vähene koormus ja lehtede suur laadimiskiirus. Vue.js on hõlpsasti mastaabitav, mistõttu saab ressursi funktsionaalsust kiiresti laiendada “kergust” minetamata.

  • Integreerimise lihtsus

Seda on lihtne backend-raamistikega integreerida (meie tavaliselt teeme seda Laraveliga), teeke on lihtne liidestada igasuguste paketitüüpidega. Vue.js-i saab juurutada järk-järgult, tehnoloogia eripärasid on lihtne mõista, sealhulgas tänu oivaliselt koostatud dokumentatsioonile.

  • Universaalsus

Sobib väikestele projektidele, mis vajavad kiiruse lisamist, kuid siiski säilivad autoriseerimise, kasutaja andmete sisestamise ja muud sarnased funktsioonid. Kasulik rakendus üheleheliste rakenduste, frontend-blogide, dünaamiliste liideste loomiseks.

  • Jõudlus

Vue.js “tõmbab ligi” väga suuri koormusi. Näitene veebisait chess.com, millel on üle 19 miljoni kasutaja. Lisaks staatilistele lehtedele sisaldab liides jaotist, kus saab mängida
malet veebis. Tänu raamistikule üleminekule tekitas ja juurutas projektimeeskond kiiresti uue funktsionaalsuse.

Siinkohal näited mõnest välismaisest ettevõttest, mis kasutavad Vue.js-i peamise frontend-raamistikuna: GitLab, Alibaba, Nintendo, Upwork, Zoom, Sony, Grammarly, 9GAG ja teised.

Miks valida koostööks BlueGlass?

Meil on juba 10 aastat suur töökogemus tarkvara arendamisel Euroopas, meie peakontorid asuvad Zürichis ja Tallinnas ning arendajad üle maailma – ei meil ega meie võimalustel pole piire!

Kirjutage meile ja arutame meeleldi Teie projekte.

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • Sama toote saab teha odavalt või kallilt. Eelarvest sõltub lahenduse kvaliteet (lehe kiirus, turvalisus, kasutajamugavus, läbimõeldus, jne)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.