Veebiarendus

Arendame värskeid ja põnevaid võimalusi, et panna digitaalne maailm teie heaks tööle. Meie mitmekülgne tiim loob lahendusi, mis sobivad iga suuruse ja vajadusega ettevõttele.

Teie vajadustele kohandatud digitaalsed lahendused

Mitmetahulises, segmenteeritud ja konkurentsitihedas maailmas ei sobi standardne lahendus igaühele. Seetõttu pakume niiöelda a la carte lahendusi digitaalsele maailmale. Meie oskuste hulka kuuluvad .php lahendused ning arendame välja sisuhaldussüsteeme ja API’sid, mis hõlbustavad töö kulgu. Loome lahendusi pidades silmas teie ettevõtte spetsiifilisi vajadusi ja nõudmisi. Kõik meie lahendused on välja arendatud pidades silmas jõudlust ja digitaalse maailma trende ning integreeruvad mugavalt juba rajatud süsteemidega. Loe lähemalt meie auhinnatud lahendustest meie portfoliost.

Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine algab esialgsetest konsultatsioonidest, strateegilistest planeerimistest kuni testmise ja disainini – Valmistame igale ekraanile mõeldud tõrgeteta töötavaid kodulehti. Selleks, et tagada püsivad veebiuuendused ja teie äri arenguvõimalused, kasutame veebilehtede puhul maailma enimkasutatavat sisuhaldussüsteemi WordPress.

Mobiilisõbralikud lahendused

Hinnates mobiilisõbralikkust tagame, et meie tooteid ja teenuseid on mugav kasutada ka kõige nõudlikumal veebikasutajal. Veebilehtede sisu migratsioon, WordPressi pluginate ja scriptide arendus, müügi- ja broneerimissüsteemide integratsioon – meie lahendused on rajatud pidades silmas teie ettevõtte unikaalseid vajadusi.

Turvalisus

Tunneme digitaalse maailma ohte ja teame kuidas teie äri kaitsta ja digitaalse vägivalla kogemustest eemale hoida. Asetame iga projekti juures suurt rõhku andmekaitsele ja hoiame end kursis küberturvalisuse uusimate ohtude ja petuskeemidega. Kõike seda selleks, et hoida oma klientide veebikogemused ohutud. Iga meie veebilehe puhul on HTTPS sertifikaadid standardiks. Loe lähemalt küberturvalisusest ja meie partnerlusest pikaajalise küberturvalisuse kogemusega veebimajutusettevõttega siin.

WordPressi pluginate arendus

Internetiavarustes leidub suur kogus erinevaid valmismooduleid, mille vahel suure tõenäosusega leiate ka selle, mis vastab esmapilgul teie vajadustele. Tihti juhtub aga nii, et valitud moodul ei tööta nii nagu te soovite, aeglustab veebilehe töökiirust või koguni põhjustab pidevaid konflikte üldsüsteemis. Samuti tekib olukordi, mil on vaja luua täiesti uus WordPressi plugin lahendamaks just personaalselt teile sobivaid ning vajalike ülesandeid. WordPressi jaoks tehtud moodul võib teostada erinevaid funktsioone nagu tööprotsesside automatiseerimine, erinevad äriprotsesside integratsioonid ja analüütika. Seetõttu on erinevate moodulite arendus, tähtajad ning maksumus alati individuaalsed. Oleme pikalt tegelenud erinevate WordPressi platvormile mõeldud moodulite arendamisega (vaata meie poolt arendatud mooduleid). Arendame Teile vajaliku mooduli operatiivselt ning kvaliteetselt. Kui soovite rohkem informatsiooni või vajate konsultatsiooni, kirjutage meile julgelt. Oleme alati valmis aitama.

Laravel arendus

Laraveli suurepärased võimalused ja muud eelised teiste raamistike üle (jõudlus, funktsioonide mugavus ja mastaapsus) on sellest teinud ühe kõige populaarsema veebiraamistiku maailmas. Eelmainitud ja lisaks paljudel siinkohal veel kajastamata põhjustel kasutame ka ise Laraveli põhilise raamistikuna enda loodud projektides. Kuna meie arendajad on Laraveliga töötanud juba aastast 2013, oleme loonud tugeva põhja ja saame end julgelt nimetada Laraveli spetsialistideks. Kui teil on Laraveli või millegi muu kohta veebimaailmas küsimusi, siis küsige julgelt ja meie esindaja võtab teiega esimesel võimalusel ühendust. Loe rohkem

Vue.js arendus

Vue.js on avatud lähtekoodiga JavaScripti framework, mis sobib kasutajaliideste arendamiseks. Vue.js on võimalik integreerida teiste projektidega, mis kasutavad muid Javascripti teeke. Vue.js abil saab arendada ka API-sid ja interaktiivseid veebiliideseid. Loe rohkem

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • Sama toote saab teha odavalt või kallilt. Eelarvest sõltub lahenduse kvaliteet (lehe kiirus, turvalisus, kasutajamugavus, läbimõeldus, jne)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.