Veebiarendus

Arendame värskeid ja põnevaid võimalusi, et panna digitaalne maailm teie heaks tööle. Meie mitmekülgne tiim loob lahendusi, mis sobivad iga suuruse ja vajadusega ettevõttele.

Teie vajadustele kohandatud digitaalsed lahendused

Mitmetahulises, segmenteeritud ja konkurentsitihedas maailmas ei sobi standartne lahendus igaühele. Nii pakume niiöelda a la carte lahendusi digitaalsele maailmale. Meie oskuste hulka kuuluvad .php lahendused ning arendame välja sisuhaldussüsteeme ja API’sid, mis hõlbustavad töö kulgu. Loome lahendusi pidades silmas teie ettevõtte spetsiifilisi vajadusi ja nõudmisi. Kõik meie lahendused on välja arendatud pidades silmas jõudlust ja digitaalse maailma trende ning integreeruvad mugavalt juba rajatud süsteemidega.

Loe lähemalt meie auhinnatud lahendustest (portfolio)

Kodulehtede tegemine

Esialgsetest konsultatsioonidest, strateegilistest planeerimistest, testmise ja disainini – Valmistame igale ekraanile mõeldud tõrgeteta töötavaid kodulehti. Selleks, et tagada püsivad veebiuuendused ja teie äri arenguvõimalused, kasutame veebilehtede puhul maailma enimkasutatud sisuhaldussüsteemi WordPress.

Mobiilisõbralikud lahendused

Hinnates mobiilisõbralikkust tagame, et meie tooted ja teenused on mugavad kasutada ka kõige nõudlkumale veebikasutajale. Veebilehtede sisu migratsioon, WordPressi pluginate ja skriptide arendus, müügi- ja broneerimissüsteemide integratsioon – meie lahendused on rajatud pidades silmas teie ettevõtte unikaalseid vajadusi.

Turvalisus

Tunneme digitaalse maailma ohte ja teame kuidas teie äri nendest vägivaldsetest digitaalsetest kogemustest eemal hoida. Asetame iga projekti juures suurt rõhku andmekaitsele ja hoiame end kursis küberturvalisuse  uusimate ohtude ja petuskeemidega. Kõik selleks, et hoida oma klientide veebikogemused ohutud. Iga meie veebilehe puhul on HTTPS sertifikaadid standardiks. Loe lähemalt küberturvalisusest ja meie partnerlusest pikaajalise küberturvalisuse kogemusega veebimajutusettevõttega siin.

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.