Tarkvaraarendus

Tarkvaraarendus, mis vastab sinu vajadustele ning soovidele.

Tarkvaraarendus ja Digitaliseerimise

Oleme võimelised looma keerulisi tarkvaraarendusi nagu iseteenindused ja infosüsteemid. Meie IT-meeskonna ühtsus ning kindel koostöö teenib ühte eesmärki – lihtsustada ja automatiseerida protsesse ning läbi selle luua lisaväärtust kliendile ja ka avalikkusele koos sellega. Arendame tarkvara etappidena:

  • Avastamine (eesmärgi saavutamine, workshop, briif jne)
  • Disain/Arhitektruur
  • Tarkvarakoodi kirjutamine, programmeerimne
  • QA/Testimine > Tarkvarakoodi kirjutamine > QA/Testimine
  • Lansseerimine/Deployment

E-poe arendus

Kiirelt kasvaval online kaubandusturul on iga projekt meie jaoks unikaalne. Kasutades WordPressi ja WooCommerce’i, ehitame ostukogemusi, mis ületavad tavapoode. Meie globaalne tiim pakub lahendusi, mis sobivad turgudele igas maailma punktis. Juhindudes andmetest ja loovusest võimaldavad meie loodud E-poed kasvatada kliendibaasi ja aitavad Teil saavutada müügieesmärke. Tutvuge meie portfoolioga, et näha varasemaid lahendusi.

Maksesüsteemide integreerimine

Ühe kliki maksetest kuni eraldiseisvate pangateenuste integreerimiseni. Pakume kõikvõimalike maksesüsteemide arendamist ja lehele lisamist, et pakkuda turvalisi ja mugavaid ostukogemusi. Lisaks saate võimaluse kliendiandmeid analüüsida, tegemaks tulevikus teadlikke turundusotsuseid.

Müügisüsteemide arendus ja integratsioon

Usume, et  Online ja offline müügiandmestik peaks olema jälgitav ühtsest süsteemist. Pakume CRM ja raamatuspidamissüsteemide integratsiooni, et teie ettevõtte süsteemid töötaksid tõrgeteta ka kõige kiirematel päevadel. Haldades ühes andmebaasis arveid, hinnapakkumisi, laoseisu ja tooteid, tõuseb äriprotsesside efektiivsus märkimisväärselt.

Turvalisus

Soovimatud pahatahtlikud digitaalsed kogemused võivad muuta interneti ettevõtja jaoks väga ebaturvaliseks paigaks. Teame, kuidas luua süsteeme, mis panevad rõhku lahenduste turvalisusele. Iga projekti juures paneme rõhku andmekaitsele ja paljudele teistele riskiteguritele, mis ohustavad meie klientide andmeid. HTTPS turvalisuse sertifikaadid on iga projekti juures standardiks. Veebiturvalisusest ja meie veebimajutuspartnerist on võimalik lähemalt lugeda siit. Koostöös pikaajalise kogemusega partneriga võimaldab meie ühine kogemus luua veebilahendusi, mis hoiavad ära ebameeldiva tähelepanu ja veebirünnakute laastava mõju.

Miks BlueGlass?

BlueGlass on olnud tarkvaraarenduse ja disaini valdkonnas tegev juba üle 10 aasta. Lisaks koostööpartneritele Šveitsis oleme töötanud mitmetele Eesti ministeeriumitele ning suurtele eraettevõtetele. Loe rohkem

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • Sama toote saab teha odavalt või kallilt. Eelarvest sõltub lahenduse kvaliteet (lehe kiirus, turvalisus, kasutajamugavus, läbimõeldus, jne)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.