Laravel arendus ja tugi

Arendame veebirakendusi, broneerimissüsteeme, haldussüsteeme ja infosüsteemid raamistikel Laravel. BlueGlass eelistab raamistikku kasutada siis, kui on vaja arendada keerulise äriloogika ja suure töökiirusega projekti. Peamine eelis on süsteemi paindlikkus. Eelistada tasub keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud raamistikku. See sobib suure külastatavuse, koormuse ja funktsionaalse keerukusega projektidele.

Laravel-iga arenduse eelised

Laravel on framework erilahendusi ehitamaks – broneerimissüsteeme, infosüsteemid, haldussüsteemid, äriloogikaga e-poode või tellimiskeskuseid.

  • Suur lehe laadimiskiirus võrreldes CMS-iga, kus võib tekkida optimeerimata koode, mis protsessi aeglustavad.
  • Originaalsus. Saab koguda piiratud arvu variante. Tavaliselt me kasutame Laravel + VueJS arendus.
  • Motivatsioon. Arendajate sõnul on põnevam “raamistikuga” töötamine, mille tõttu huvi projekti vastu kasvab ning tellimuste täitmise tase tõuseb.
  • Ohutus. Ohtude tuvastamisel saab kaitsetaseme tõstmiseks alati rakendada lisamooduleid. Näiteks ORM-i.

BlueGlassi viimane Laraveliga tehtud töö: https://www.blueglass.ee/case-studies/prospere-logistics-warehouse-management-system/

Miks valida koostööks BlueGlass?

BlueGlassi meeskonnal on üsna laialdased kogemused veebirakenduste arendamisel raamistikel Symfony, Laravel ja Yii kogu Euroopas. Meie peakontorid asuvad Zürichis ja Tallinnas ning arendajad üle maailma – ei meil ega meie võimalustel pole piire! Loe rohkem

Kirjutage meile ja arutame meeleldi Teie projekte.

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • Sama toote saab teha odavalt või kallilt. Eelarvest sõltub lahenduse kvaliteet (lehe kiirus, turvalisus, kasutajamugavus, läbimõeldus, jne)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.