E-poe valmistamine

Rätseplahendused, et pakkuda ostuelamusi tänapäeva online maailmas. Tutvuge meie portfolio ja blogiga, et näha varasemaid konversioonidele optimeeritud lahendusi.

Milline on turg?

Pidades silmas ekspodentsiaalset ekommerts turu kasvu viimastel aastatel on moodsate e-poe arenduste vajadus ilmne.

Lahenduste loome algab lõppkliendi vajaduste ja väärtuste mõistmisest ja äriliste eesmärkide seadmisest. Kasutades seda arenduse, testimise ja lansseerimisprotsesside alusena on meil võimalik ehitada optimaalseid lahendusi, mis mugavdavad ostuprotsessi suunates kliente järgmisesse ostufaasi ning teie eduni.

E-poe tegemine

Kiirelt kasvaval online kaubandusturul on iga projekt meie jaoks unikaalne. Kasutades WordPressi ja Woocommerce’i ehitame ostukogemusi, mis ületavad tavapoode. Meie globaalne tiimi pakub lahendusi, mis sobivad igale turule. Juhindudes andmetest ja loovusest võimaldavad meie e-poed kasvatada kliendibaasi ja saavutada müügieesmärke.

Maksesüsteemid

Ühe kliki maksetest, eraldiseisvate pangateenuste integreerimiseni pakume maksesüsteemide arendamist ja lehele lisamist, et pakkuda turvalisi ja mugavaid ostukogemusi. Teile lisaks võimalust koguda andmeid tegemaks teadlikke turundusotsuseid.

Müügisüsteemide arendus ja integratsioon

Teame, et  Online ja offline müügiandmestik peab olema jälgitav ühtsest süsteemist. Pakume CRM ja raamatuspidamissüsteemide integreerimist, et teie ettevõtte süsteemid töötaksid tõrgeteta ka kõige kiirematel päevadel. Süsteemid, mis võimaldavad meeskonnal kasvatada müüki.

Turvalisus

Soovimatud digitaalsed kogemused võivad muuta interneti ühe ettevõtja jaoks väga ebaturvaliseks paigaks. Teame, kuidas ehitada lahendusi, mis panevad rõhku lahenduste turvalisusele. Iga projekti juures paneme rõhku andmekaitsele ja paljudele teistele ohtudele, mis ohustavad meie klientide andmeid. HTTPS turvalisuse sertifikaadid on iga projekti juures standardiks. Veebiturvalisusest ja meie veebimajutuspartnerist on võimalik lähemalt lugeda siit. Koostöös pikaajalise kogemusega partneriga võimaldab meie ühine kogemus luua veebilahendusi, mis hoiavad ära ebameeldiva tähelepanu ja veebirünnakute laastava mõju.

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.