Digitaalne turundus

Digiturundus on tänapäeval kõige tõhusam viis muuta oma äri kliendile nähtavaks ning kergesti leitavaks. Leiame Teie jaoks kõige optimaalsema ning tõhusama lahenduse vajaliku sihtgrupini jõudmiseks.

Google AdWords

AdWords on skaleeritav
Üks turundusspetsialisti põhilisi ülesandeid on leida lahendused mida on kerge skalleerida mis tähendab, et saamaks viis korda rohkem potentsiaalseid kliente ei peaks selle nimel panustama viis korda rohkem töötunde.

AdWords’i tulemuslikust on kerge mõõta
Erinevalt traditsioonilistest turunduskanalitest nagu televisioon või trükimeedia, online turunduse tulemuslikus on väga täpselt mõõdetav ning AdWords on digiturunduse kanalitest kõige mõõdetavam.

AdWords on paindlik
AdWords pakub väga palju võimalusi kampaaniat oma vajadustele kohandada suunates kampaania just Teie potentsiaalsele kliendile.

AdWords annab kiiremad tulemused kui SEO
Äsja loodud äridel ning veebilehtede puhul võib minna kuid, et näha SEO tulemusi. Selle põhjuseks on konkurents sest veebilehel kulub aega, et ennast “tõestada” ning koguda vajalik kogus referentse. AdWords pakub just vastloodud veebilehtedele kiiret resultaati kuna ei pea ootama pikaajalisi tulemusi. Samal ajal töötades Teie veebilehe SEO’ga saate panna ressursid AdWords kampaania alla, et kiirelt tõsta veebilehe külastatavust.

Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia turundus on võimas tööriist erisuurusega ettevõtetele, et olla nähtav ja kättesaadav potentsiaalsele kliendile. Teie kliendid juba suhtlevad erinevate brändidega sotsiaalmeedia kaudu ning kui Te ei suhtle oma potentsiaalse kliendiga läbi selliste platvormide kaudu nagu Facebook, Twitter, Instagram ja Pinterest olete ennast pannud ebasoodsasse olukorda. Sotsiaalmeedia tark kasutamine võib tuua märkimisväärseid resultaate teie ettevõttele tekitades lojaalseid kliente mis omakorda toimib pideva viitena Teie veebilehele.

Sotsiaalmeediaturundus võib aidata saavutada eesmärke nagu:

  • Veebilehe külastatavuse suurendamine
  • Suurendada konversiooni e tekitada veebilehe külastajas huvi suhtlemiseks.
  • Tõsta brändi tuntust
  • Brändi identiteedi ning positiivse imago loomine
  • Tõsta suhtluse taset vajaliku turusegmendiga.

Mida rohkem Teie potentsiaalne klient Teiega suhestub ning suhtleb sotsiaalmeedias, seda lihtsam on saavutada ülejäänud turundusenimekirjas olevad eesmärgid.

Sisuturundus

Sisuturundus on strateegiline lähenemine mis keskendub kasuliku, asjakohase ning järjepideva sisu loomisele ning levitamisele eesmärgiga luua kontakt ning suhe selgelt määratletud kasutajaskonnaga.

Kliendikontakti loomine
Mida tähendab kliendikontakti loomine?
Kliendikontakti loomine kirjaldab turundusprotsessi kus tekitatakse huvi toote või teenuse vastu eesmärgiga suurendada kliendibaasi.

Kliendikontakti loomiseks kasutatakse tihti digitaalseid kanaleid mis viimaste aastate jooksul on tugevalt muutunud erinevate uute online ja sotsiaalmeedia platvormide populaarsuse tõusu tõttu. Peab ära märkima, et informatsiooni hulga ning selle kättesaadavuse tõttu on esile tõusnud eneseteadlik ostja ning sellega on muutunud ka kliendikontakti kvalifitseerimiseprotsess enne müügiosakonnale edastamist.

Miks on Kliendikontakti loomine tähtis
Otsuprotsess on muutunud ning turundusspetsialistid peavad leidma uusi võimalusi muuta ennast kogu infomüra sees nähtavaks. Selle asemel, et leida potentsiaalseid kliente masspostituste või e-mailide abil peavad turundusspetsialistid keskenduma leitavusele ning õppima looma pikaajalist suhet ostjatega.

Väärtusliku sisu loomine

Väärtuslik sisu on konkreetsele külastajagrupile isikupärastatud sisu. Seda saab teha mitmel viisil kuid põhiprintsiip seisneb selles, et isikupärastatud sisu haardub külastajaga paremini viies ta märksa kiiremini läbi müügilehtri kui staatiline universaalne veebilehe sisu.

Sisuturundus harib potentsiaalset klienti ning suurendab Teie brändi tuntuse astet. Bränditeadlikud kliendid tulevad tihti tagasi Teie veebilehele kuid kahjuks liiga tihti on paljud veebilehed keskendunud endale mitte kliendile.

Tark sisu on märksa rohkem kui lihtsalt hästi kirjutatud tekst ning peab turundustulemused viima järgmisele tasemele suurendades ROI-d (investeeringutasuvust) tuues Teie juurde juba märksa informeerituma ja huvitundva kliendi.

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.