Teenused – Veebilehe disain ja arendamine

Iga kliendi äri on meie jaoks ainulaadne. Leiame individuaalse lähenemise igale projektile!

Iga kliendi äri on meie jaoks ainulaadne. Leiame individuaalse lähenemise igale projektile! Aitame Teie äri veebis muuta nähtavaks, pilkupüüdvaks ja atraktiivseks. Kasutades WordPressi platvormi on meil võimalik keskenduda lehekülje detalidele, pakkudes samas klientidele kasutajasõbralikku ja kergesti hallatavat sisuhalduskeskkonda.

 • UX & Disain

  Konkreetse ärieesmärgi jaoks ilusa, lihtsa ning tulusa disaini loomine on üks meie põhisuundadest. Meie spetsialistid püüdlevad selle poole, et kombineerida edukalt uues tootes kõik graafilised elemendid ja vajalikud funktsionaalsed lahendused.
 • Veebilehe arendamine

  Veebilehekülg- on ressurss, mis peab pakkuma tõhusat ööpäevaringset ja effektiivset tööd, mis tooks omanikule tulu.

  Me aitame Teil teha kodulehe, mis võimaldab Teil kasumit teenida ja WordPressi platvormi kasutamine võimaldab keskenduda veebiehekülgede detalidele, sest WordPress on kasutajasõbralik ning lihtne kasutada.
 • e-Kaubandus lahendused ja süsteemide integratsioon

  Loome oma klientidele kauneid ja kvaliteetseid e-poe lahendusi, mis on kasutajasõbralikud ja kergesti administreeritavad. Lisaks e-poodide loomisele lisame ka makseterminali, et Teie kliendid saaksid kõik tooted endale mugavalt soetada. Samuti on võimalik ka integreerida majandus- ja raamatupidamistarkvara, mis teeb Teie kodulehe paremini hallatavamaks ja elu mugavamaks.