Blogi

SEO teenus BlueGlass’is

Oleme alati valmis vastama kõikidele täiendavatele küsimustele. Rohkem meie teenusest leiate siit.

SEO teenused koguvad aasta-aastalt populaarsust kõigis maailma riikides, sealhulgas ka Eestis.See pole üllatav, kuna enamik tarbijaid kasutab internetti kohalike ettevõtete otsimiseks, ostlemiseks veebis ja vastuste leidmiseks oma küsimustele. Enamik ettevõtteid soovib, et nad oleksid internetis nähtavad vahetult oma sihtrühmale. Sellegipoolest on aga vähem kui pooltel ettevõtetel olemas oma SEO eelarve.

Kui olete neist ühe ettevõtte omanik, siis ehk olete valmis muutusteks ja teil on küsimusi SEO-teenuste maksumuse kohta.

seo teenus
SEO teenus BlueGlass’is

Niisiis, kui palju SEO teenus maksab?

Selles artiklis selgitatakse kõike, mida peate selle teema kohta teadma. Kui palju kulutab enamik ettevõtteid SEO teenustele?

Keskmine Eesti ettevõte kulutab SEO teenustele vähem kui 500-1000 eur kuus. See peaks andma teile suurepärase ettekujutuse selle kohta, kui palju te kulutate minimaalselt SEO teenustele. Kas see tähendab, et saate selle hinna eest kvaliteetseid SEO teenuseid? Muidugi mitte!
Tegelikult on ettevõtted, kes kulutavad rohkem kui 1000 eur kuus, oma tulemustega rahul suurema tõenäosusega.

See tähendab, et enamik ettevõtteid ei maksa palju raha SEO teenuste eest ja need ettevõtted, mis investeerivad õigesti, näevad tavaliselt paremaid tulemusi.
See on mõistlik, kuna te tõesti saate selle, mille eest maksate.

Kui palju te peaksite SEO teenuste eest maksma?

Lõppkokkuvõttes saate kulutada ainult seda raha, mida saate endale lubada.
Kui teil ei ole raha, et kulutada kvaliteetsetele SEO teenustele üle 500 euri kuus, on teie ainsaks võimaluseks investeerida SEO agentuuri, mis suudab kvaliteeti ohverdatamata jääda teie eelarve piiresse.
Lõppkokkuvõttes on iga SEO kampaania parem kui mitte ühtegi SEO kampaaniat, kui see ei riku mingeid Google soovitusi ja aitab teie veebilehel parandada teie kuvamiste arvu otsingumootoris.

Heaks uudiseks on see, et SEO teenus on siin nagu kinnisvara. Mida asjakohasemaid (relevantsemaid) märksõnu näitab teie veebileht Google esimesel lehel, seda suuremat orgaanilist liiklust võib see koguda.
Aja jooksul äratab teie veebileht teie sihtrühma tähelepanu ja genereerib tuhandeid klikke iga kuu.

Kui vaid murdosa nendest inimestest ostab teie tooteid või teenuseid, on see võidukindel olukord.
Saate suurepärase investeeringutasuvuse oma kuludelt turundusele ja teenite piisavalt raha, et laiendada tulevikus oma SEO kampaaniat.

Kas olete valmis alustama oma SEO kampaaniaga?

Kui teete koostööd tipptasemel SEO ettevõttega, ei ole oluline, kui palju te kulutate. Te saate hõlpsasti paigutada oma veebilehe oma valdkonna otsingumootori tulemuste lehtede (SERP) päisesse.

Kui Te soovite teada teada, kui palju maksaks Teie veebilehe reklaamimine GOOGLE otsingumootoris, siis kirjutage meile info@blueglass.ee ja me hindame Teie projekti.

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • Sama toote saab teha odavalt või kallilt. Eelarvest sõltub lahenduse kvaliteet (lehe kiirus, turvalisus, kasutajamugavus, läbimõeldus, jne)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.