Blogi

Partnerlus WordPressi majutus- ja turvalisusettevõttega Seravo

Oleme alati valmis vastama kõikidele täiendavatele küsimustele. Rohkem meie teenusest leiate siit.

WordPressi turvalisusest

Paari kuu eest üllatas internetikogukondi suurettevõtteid nagu Netflix, Github, PayPal etc. tabanud DDoS (distributed denial of service) rünnak. Antud uudiste valguses tasub lähemalt kirjutada ka WordPressi turvalisusest. Suurima kasutajaskonnaga sisuhaldussüsteem on  alati olnud ka rünnakute sihtmärgiks ja häkkerite huviorbiidis.

Kaheks põhilised kitsaskohaks ja ohu allikaks on vähese turvalisusega veebilehe templiidid ja pluginad. Kolmanda suure kitsaskohana saab välja tuua veebimajutust pakkuvad ettevõtted, kes ei ole küsimusele piisavalt tähelepanu pööranud ja võivad olla erinevatele rünnakutele vägagi tundlikud. Just viimast probleemi silmas pidades otsisime arendustegevuseks partnerit, kelle teenuses saaks kindel olla.

 

Partnerlus Seravo’ga

Sellest sügisest alustasime koostööd veebimajutusele ja -turvalisusele spetsialiseeruva Seravoga. Oma kodumaal Soomes juba tugevalt kanda kinnitanud Seravo laiendas sellel aastal oma haaret rahvusvahelisel turul. Me väärtustame, et nad on spetsialiseerunud just WordPressile ja teenuse juures saab välja tuua mitmeid positiivseid aspekte.

  • Seravo hooldab ja monitoorib veebilehti 24/7, lahendades probleeme juba enne nende kliendipoolset avastamist.
  • Nad on pühendunud WordPressile. Olgu selleks nende platvorm, veebilehtede kiirus, klienditeenindus – kõik on üles ehitatud võtmaks sisuhaldussüsteemist parim.
  • Nii süsteemi tuum, templiidid kui ka pluginad – uuendused, varundus ja turvakontrollid toimuvad kõik automaatselt.
  • Turvalisusel on nende teenuses suur roll. HTTPS on teenuse puhul sisse ehitatud, pakkudes läbi selle lisakaitset veebilehele, isiklikele ja kliendiandmetele, samaaegselt muutes kodulehed kiiremaks ja atraktiivsemaks Google’i silmis.
  • Teenusepaketid on üles ehitatud võttes arvesse veebisaidi külastatavust. Nende sihiks on garanteerida kõrgeim kiirus ja mugavaim kasutajakogemus.
  • Võimalik on valida nelja paketi (WordPress Mini, Pro, Business ja Enterprise) vahel. Igakuises paketi hinnas on nii veebimajutus, hooldus ja domeenitasud. Mitmekülgne pakettide valik võimaldab meil leida oma kliendile parim lahendus.
  • Teenust kasutama hakates seab teenusepakkuja üles kõik vajaliku juba esimese tunni jooksul ja ainsaks mureks kliendile jääb sisse logida.
  • Parimaks koostööks WordPressi arendajatega pakub Seravo kõiki vajalike tööriistu ehitamaks professionaalseid kodulehti. Lisaks ka koolitusi, et nende võimalusi kõige edukamalt implementeerida.

Viimaste aastate on statistika näidanud, et üle poole rünnakutest saaks ära hoida valides õige veebimajutuse pakkuja. Seravo puhul leiame, et oleme leidnud professionaalse koostööpartneri, kelle kireks on just seda pakkuda. Soovitame kodulehe omanikel teha päring ka oma veebimajutuse pakkujale uurides turvalisuse ja rünnaku ohvriks langemisele järgnevate stsenaariumite kohta.

 

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest ja teenustest mida pakume, siis palun kirjutage info@blueglass.ee ning arutame Teie projekti detailsemalt.

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • Sama toote saab teha odavalt või kallilt. Eelarvest sõltub lahenduse kvaliteet (lehe kiirus, turvalisus, kasutajamugavus, läbimõeldus, jne)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.