Meist

Meie oleme IT-agentuur BlueGlass Tallinn.

Kes me oleme?
BlueGlass Tallinn on tarkvaralahendusi ja digilahendusi pakkuv ettevõte, mille kontorid asuvad Tallinnas ja Zürichis.

Mis me teeme?
Me projekteerime ja arendame digitaalseid tooteid ning veebikogemusi, mis aitavad kasvada. Meie eesmärk on mõista sinu äri väljakutseid ja pakkuda välja tõelist kasu toov lahendus.

Meie lugu
Meie lugu sai alguse seitse aastat tagasi USA-s. Tänaseks võib BlueGlassi kontoreid leida Šveitsist ja Eestist. Tallinnas avasime uksed 2015 aastal.
Meie klientide hulgast võib leida nii globaalseid kui kodumaiseid brände. Vaata lähemalt siit: https://www.blueglass.ee/portfoolio/

European Search awards 2017 WINNER!

Best mobile campaign/Mobile Sales Excellence!

Best of Swiss web.

2017.  Shortlisted for a Usability & MobileWeb at Best of Swiss Web Awards with a mobile website we made for our client Aduno Gruppe
2018. „Best of Swiss Web 2018“ – Silver!  „Best Digital Media Campaign“ eSports.ch

UK Search awards Winner 2014

European Search awards Winner 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

Meie tugevused
Rahvusvahelise agentuurina oleme alati kursis viimaste digitrendidega Euroopas ning hoiame kätt pulsil kõige osas, mis aitab meil luua veelgi toimivamaid ja nutikamaid lahendusi oma klientidele. Meie kireks on luua tootedisain mis toetab seatud ärieesmärke, pakkudes samaaegselt mugavat ja kasutajasõbralikku kogemust kõikidele külastajatele. Arendame teie veebilehe täiesti uuele tasemele, et tuua välja tema tõeline potentsiaal, sära ja kasutegur. Seda tehes kasutame ära oma kogu meeskkonna potentsiaali, kogemusi ja suurt teadmistepagasit. Teie käsutuses on ekspert-tiim, kes tunneb end kodus nii .php lahendustes kui sisuhaldussüsteemides ja API´des, mis hõlbustavad töö kulgu. Oleme pädevad valmistamaks igale platvormile sobivaimat ja paremini töötavamat kodulehekülge. Teame, kuidas ka nutitelefoni ekraanil teie koduleht funktsionaalselt ja mugavalt tööle panna.

Olles oma valdkonna eksperdid, tunneme ohte, mida digitaalne maailm endas kätkeb. Seetõttu paneme oma igapäevatöös suurt rõhku ka sellele, et klientide andmed oleksid kaitsud ja turvatud. Ühtlasi omame kogemuste- ja teadmistepagasit kuidas luua hästi toimivaid, kasutajasõbralikke ja hästi kujundatud e-poode, mis inspireeriksid ostlema ka kõige skeptilisema intenetišoppaja. Meie teenuste ja kogemuste pagasi kohta saate lähemalt lugeda siit: https://www.blueglass.ee/teenused/

Meie saavutused
Oleme uhked oma saavutuste üle, sest need annavad meile märku, et oleme õigel teel. Teisest küljest motiveerib tunnustus meid veelgi enam pingutama, et olla ka tulevikus teistest sammuke ees. BlueGlassil on au olla juba neljandat aastat järjest “European Search awards” võitjad. Püüdes alati latti sentimeetri võrra kõrgemale tõsta, julgeme loota, et ega neljas viiendatagi jää.

Oleme alati valmis vastama kõikidele täiendavatele küsimustele. Rohkem meie teenusest leiate siit.
Õnnelikud kliendid
Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • Sama toote saab teha odavalt või kallilt. Eelarvest sõltub lahenduse kvaliteet (lehe kiirus, turvalisus, kasutajamugavus, läbimõeldus, jne)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.