Blogi

EUROPEAN SEARCH AWARD 2017 võitis BLUEGLASS Interactive!

Oleme alati valmis vastama kõikidele täiendavatele küsimustele. Rohkem meie teenusest leiate siit.

Wohoo! Võitsime auväärse European Search Award 2017’e parima mobiilse kampaania kategoorias.

Oleme väga rõõmsad 😉

Me disainisime eduka finantstoodete kasutussüsteemi nutitelefonidele. Tänu kasutajate vajaduste fokusseerimisele ja nutika kasutajakogemuse ehitamisele (UX) saavutasime kõrge kasutajatepoolse omaksvõtu.

Zürii arvamus

Kahetunnisele analüüsile järgnenult arvas ekspertidest koosnev zürii nii:

“Blueglass Interactive mitte ainult ei loonud  suurepärast mobiilset kasutajakogemust vaid leidis ka innovatiivse viisi komplekseteks andmepäringuteks üle telefoni suurendades läbi selle konversioone 55% võrra.”

Tunneme end meelitatult 😉

Mis me tegime

Cashgate’ile ja Viseca’le loodud aplikatsiooni protsesside innovaatilise lahenduse vundamendiks on vajadusest lähtuvalt üles ehitatud koduleht ja chatisüsteemide valem. Kasutajatoele sarnanev dialoog läbi andmesisestusprotsessi suurendab konversioonide arvu 55% võrra.

Siit on võimalik leida detailsema informatsiooni projekti kohta:


Mobiilne kasutajakogemus CAshgate’i ja Viseca kasutamisel. Nutitelefonil krediidi ja krediitkaardi taotlemise aplikatsioon


Veel mitmed nominatsioonid

Veel kolm meie kampaaniat nomineeriti auhinadele:

  • BlueGlass London & OKA – Otsingu kasutamine jaemüügis
  • BlueGlass London & Expedia – Otsingu kasutamine reisimis/vabaaja toodete ja teenuste seas
  • BlueGlass Zurich & UPC – Parim sisuturunduslahendus

Omalt poolt (UPC & BlueGlass) tahame õnnitleda eSports.ch tiimi ja tuua välja Oliver Lutz’i ja Sarah Messmeri panus sisuturundusse nende brändi juures. Ära teenitult nomineeriti neid parimaks in-House tiimiks! Püüdes tagasihoidlik olla: Blueglassil õnnestus isegi saada nomineeritud Euroopa parima SEO agentuuri tiitlile.

The European Search Awards

European Search Award on suurim auhind Euroopas otsingumootorite optimeerimises, kliki- ja digiturunduses. Võitjatele õnnestus teiste seas esile tõusta saades zürii poolt välja valituks enam kui 400 töö hulgast (sh. agentuurid ja ettevõtete turundusmeeskonnad).


Auhinnatseremooniat juhtis BBC saatejuht Andy Crane

 


Auhind meie kontoris suurepärane välja nägemas

 

Varasemalt on auhinnatseremoonia toimunud Amsterdamis, Barcelonas, Reykjavikis, Berliinis ja Pariisis. See aasta anti auhinnad üle 27ndal Aprillil Krakowis, Poolas.


Publik ja lava
Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • Sama toote saab teha odavalt või kallilt. Eelarvest sõltub lahenduse kvaliteet (lehe kiirus, turvalisus, kasutajamugavus, läbimõeldus, jne)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.