Portfoolio

Lego - Inspiratsiooniga on kõik võimalik.

Klient

Meie kliendiks oli Estrotech OÜ, kes Robomiku kaubamärgi all esindab Lego Education’i tootesarja Eestis. Nende missiooniks on arendada ja täiendada haridusteed läbi erinevate ürituste korraldamise ning pakkuda võimalust luua, testida ja mängida tehnikaga.

Eesmärgid

Meie eesmärgiks oli luua informatiivne, kergelt kasutatav ja mänguline e-pood. Kliendil peab olema mugav tooteid lisada ja veebilehe sisu uuendada. Samuti on vajalik kiire ja lihtne tellimuse esitamine ning lisainformatsiooni leidmine toodete kasuteguritest lapse arengus. Lisaks eelnevatele eesmärkidele ei saa üle ega ümber veebilehe mobiilsest mugavusest ning mitmekeelsuse funktsioonist.       

Mis me tegime

Disainisime ja arendasime välja Lego brändi visuaalset strateegiat ja kuvandit silmas pidava Woocommerce’i ekommertspluginat kasutava WordPressi veebilehe. Lõime mugavalt kasutatava struktuuri, mis võimaldab kiirelt tutvuda erinevatele vanusegruppidele mõeldud toodete ja õppematerjalidega. Toodete lihtsamaks leidmiseks lisasime esilehele ka populaarseimate toodete sektsiooni ja bannerslaideri, mis võimaldab kursis olla viimaste uudistega. Mängulise elemendina on menüüriba alla ja nuppude ümber aktiivseks muutudes liikuvad värvilised ribad, mis annavad edasi Lego värvide mitmekülgsust. Kiirele ja teadlikule konkreetse toote otsijale on lisatud menüüsse otsingufunktsioon.

Skaleeruv disain võimaldab lehekülge kasutada mugavalt ka mobiilselt ja mitmekeelsusplugin pakub mugavat veebilehe keele valikut.

Robomiku missiooniks on täiendada laste haridusteed, muuta tehnikaalased huviringid veelgi põnevamaks ning edendada koolirobootika võistlussarju.  Peame seda väga oluliseks ja hoiame neile pöialt!

Külasta lehte

http://www.robomiku.ee

Teenused:

UX, Disain ja Arendus

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • Sama toote saab teha odavalt või kallilt. Eelarvest sõltub lahenduse kvaliteet (lehe kiirus, turvalisus, kasutajamugavus, läbimõeldus, jne)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.