Portfoolio

Helion

Klient

Helion on Šveitsi suurim ning tuntuim päikeseenergiasüsteemidega tegelev ettevõte. Firma tegeleb päikesepaneelide, soojuspumpade ja energiasalvestite arendamisega ning paigaldamisega. Olles tööandjaks rohkem kui sajale inimesele, katab Helion oma kontoritega kogu Šveitsi.

Eesmärgid

Meie eesmärgiks oli koostöös kliendiga luua koduleht, mis kuvab põhjalikku informatsiooni päikeseenergiasüsteemidest ja suunab kliendid hinnakalkulaatorit kasutama. Lisaks peab koduleht olema ka lihtsasti hallatav Helioni tiimi poolt. Leht on mõeldud nii eraisikutele kui ka suurematele firmadele koostöö eesmärgil. Tähtsalt kohal oli tagada ülevaade tehtud töödest ja mugav filtrisüsteem.

Mis me tegime

Värskendasime kodulehe disaini ja arendasime lehe WordPressi platvormil mugavalt hallatavaks. Lehel on puhas ning ühtne disain, mitmekeelsus ning sujuv kasutajakogemus olenemata ekraani suurusest. Lehele on lisatud Chat keskkond kiireks abi saamiseks ning tekkivate küsimuste lahendamiseks. Tehtud tööde lehele lõime filtrisüsteemi millest saab otsida ning leida kõikide tehtud tööde pilte, infot ja asukohta. Valmis kodulehte saad vaadata siit www.helion.ch

Külasta lehte

https://helion.ch

Teenused:

UX, Design & Development

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • Sama toote saab teha odavalt või kallilt. Eelarvest sõltub lahenduse kvaliteet (lehe kiirus, turvalisus, kasutajamugavus, läbimõeldus, jne)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.