Portfoolio

Delfi - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Ettevõttest

Delfi on 1999. aastal Eestis asutatud uudisteportaal, mis kuulub AS Ekspress Meediale. Delfi tegutseb Eestis (delfi.ee), Lätis (delfi.lv) ja Leedus (delfi.lt). Delfi peatoimetaja on Urmo Soonvald.

Eestis haldab Delfi lisaks põhiportaalile delfi.ee terve rida teisi portaale: vene uudisteportaal rus.delfi.ee, meelelahutusuudiste portaal publik.ee, teadus- ja tehnikauudiste portaal forte.ee, naisteväljaanne naistekas.ee, äriuudiseid kajastav Ärileht.ee, tarbijaportaal Kasulik.ee, videoportaal delfi.tv, reisiuudiseid kajastav reisijuht.ee, pereteemadele suunatud perejalaps.ee, sisustus- ja disainiuudiseid kajastav moodnekodu.ee jpm. Lätis kuuluvad Delfile portaalid delfi.lv, rus.delfi.lv, mango.lv jpt, Leedus delfi.lt, ru.delfi.lt, klubas.lt jpt. Delfi harud eri riikides kuuluvad ettevõttele Delfi Holding SIA, mis omakorda kuulub täielikult Eesti börsifirmale Ekspress Grupp.

Külasta lehte

http://www.delfi.ee

Teenused:

UX, Design, WordPress Development,
Plugin development

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • Sama toote saab teha odavalt või kallilt. Eelarvest sõltub lahenduse kvaliteet (lehe kiirus, turvalisus, kasutajamugavus, läbimõeldus, jne)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.