Portfoolio

ASUS/ROGStore

Klient

Meie klient, arvuti riistvaraettevõte Asus, toodab mängutarvikuid ja pakub olulist tuge veebimängude kogukonnale. Asus valmistab erinevaid tooteid: hiired, klaviatuurid, monitorid ja palju muud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka online-gaming sektorile.

Eesmärgid

Eesmärk oli luua uus e-pood, mis oleks eksklusiivne, personaalne, kasutajasõbralik ja tooteid oleks lihtne osta. Põhirõhk on pandud klientidele ning, et lehel olles tunneksid nad ennast erilisena oma valikut tehes. Kõrge eraldusvõimega tootepildid olid ostukogemuse kvaliteedi jaoks olulised.

Mis me tegime

Terve leht kujundati nullist. Iga väiksem detaili arutati kliendiga läbi, kuni leidsime parima lahenduse vastavalt püstitatud eesmärgile.
Kavandasime e-poe eesmärgiga muuta tooted ihaldusväärseteks, maagilisteks ja võimsateks. Soov oli näidata toote tehnilisi kirjeldusi selgelt ja hästi ning tekitada kliendile tunne, et ta saab lehte külastades parima toote mis võimalik.

https://www.asus.com/

Teenused:

UX, Design, Development

Kui Te soovite rohkem teada koostöö võimalustest, teenustest mida pakume või tahate lihtsalt vestelda, siis palun võtke ühendust.
  • Sama toote saab teha odavalt või kallilt. Eelarvest sõltub lahenduse kvaliteet (lehe kiirus, turvalisus, kasutajamugavus, läbimõeldus, jne)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.